Przeczesaliśmy całe województwo Mazowieckie, aby znaleźć najlepsze lokalne specjały. Nie jesteśmy zwolennikami hurtowni- wszystkie produkty dojeżdżają do nas codziennie świeże- prosto od naszych producentów. Małe rodzinne firmy, najsmakowitsze składniki, brak konserwantów- wierzymy, że w zdrowym ciele, zdrowy duch!

 

Naturalne Sery Zagrodowe z Osiecka– Pani Agnieszka Beata Piętka prowadzi rodzinne gospodarstwo rolne produkujące mleko. Wszystkie krowy codziennie pasą się na okolicznych czystych polach, wśród polnych ziół i traw. Z takiego mleka powstają najlepsze znane nam sery- sery zagrodowe. Jakie wolicie? Z orzechami, czarnuszką, a może trawą cytrynową, lub chili? Wybór smaków jest ogromny- sery te znajdziecie w naszych kanapkach- również w wersji wegetariańskiej! Wszystkie kanapki posmarowane są aromatycznych masłem- prosto z gospodarstwa Pani Agnieszki!

Wędliny domowe z Pilawy – rodzinna firma produkująca najlepsze znane nam wędliny! Najwyższej jakości mięso, brak chemicznych konserwantów, naturalne zioła i przyprawy. A wszystko to okadzone dymem bukowym i, co oczywiste, wielką pasją do jedzenia. Wędliny te wygrywały w licznych konkursach, oraz zostały wpisane na prestiżową listę Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsza. Czy można wyobrazić sobie lepsze składniki do świeżych kanapek?

>Soki z Tłoczni Szymanowice- tworząc Beauty Bistro & Club chcieliśmy, aby również serwowane soki, koktajle i drinki były najwyższej jakości. I udało się! Soki jabłkowe, wiśniowe, malinowe, z porzeczki, wszystkie owoce hodowane już od trzech pokoleń w rodzinnym gospodarstwie sadowniczym. Gdy dojrzeją- od razu przerabiane są na soki. Bez dodatku konserwantów, cukrów i innych ulepszaczy!

Ograniczając emisję plastiku postanowiliśmy, że trzeba wybrać inną alternatywę, aniżeli słomki z papieru. Tak, nas też wkurzało to, że już po chwili były one przesiąknięte i niemal uniemożliwiały wypicie ulubionego napoju. I udało się! Znaleźliśmy produkt idealny- słomki ze specjalnej słomy. Wygodne, naturalne, ich produkcja nie jest szkodliwa dla środowiska i nie wymaga ścinania kolejnych połaci lasu. Uprzedzając pytanie- nie, nasze słomki nie namiękają! 😄

To oczywiście tylko część produktów, których używamy przy tworzeniu naszych dań w Beauty Bistro & Club! Zapraszamy serdecznie do naszego lokalu- Piękna 19, róg Placu Konstytucji, Warszawa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *