Zdrowe i naturalne jedzenie zawsze jest dla nas priorytetem. Żyjemy w niezwykle szybkich czasach- często bez możliwości przygotowania jedzenia w domu i zabrania go ze sobą do pracy, czy też na uczelnię.

Czujemy się adekwatnie do tego, co jemy- dlatego też przeszukaliśmy niemal całe województwo Mazowieckie, aby mieć pewność iż każdy produkt jest najwyższej jakości. Tylko lokalni producenci, nieduże rodzinne firmy, wszystkie składniki dań, które dla Państwa przygotowaliśmy, przyjeżdżają do nas świeże codziennie z samego rana. Pyszne, naturalne sery zagrodowe o niezwykle oryginalnych smakach. Aromatyczne wędzone wędliny z najlepszej jakości mięsa, orzeźwiające tłoczone soki. Do tego oczywiście świeże sałaty, pomidory, ogórki, najlepsze pieczywo. I masło domowej roboty- my też je uwielbiamy! ❤️

Nie znajdziecie u nas wielostronicowego menu- stawiamy na dania sezonowe, wyłącznie z tych składników, które nie leżały miesiącami w chłodniach. Chcemy, aby wszystko było świeże i aromatyczne. Od zup, po sałatki, dania ciepłe, czy też kanapki i sushi grab & go.

Zapraszamy również na pyszną kawę, herbatę, ciasto oraz na autorskie koktajle i drinki- oprócz tych klasycznych, serwujemy również nasze własne- wyłącznie na świeżych owocach, tłoczonych sokach i syropach! A wszystko to doprawione ziołami i nietypowymi przyprawami… Zapraszamy do Beauty Bistro & Club, Piękna 19!